פורטל ציפורניים - aquanails

עיצוב ציפורניים

בניית ציפורניים ועיצוב ציפורניים מכל הסוגים ע"י מניקוריסטיות מקצועיות במחיר הטוב ביותר.

עיצוב ובניית ציפורניים

עיצוב הציפורניים באמצעות בנייה היא טכניקה שבאמצעותה מאריכים את הציפורן ומעצבים אותה. מדובר בפתרון נפלא, קל וזמין עבור אלו שלא מצליחות לגדל ציפורניים בעצמן, בניית הציפורן מאפשרת לציפורן הטבעית לגדול עם תמיכה של אקריל או לק ג'ל, באופן הזה הציפורן מתחזקת ומתייצבת ובהמשך יכולה להמשיך לגדול ללא בנייה.

עיצוב ציפורניים - שיטות

היום יש הרבה פשרויות לבניית ציפורניים ובד"כ משתמשים באקריל או בלק ג'ל, למי שמתכננת ללמוד את תחום בניית הציפורניים – יש מס' שיטות לבנייה והיא תלמד איך לעבוד עם אקריל ועם לק ג'ל, המחיר לבניית ציפורניים נע בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח והוא משתנה בהתאם לסוג הומרים שבהם משתמשים ולמקצועיות.

בניית ציפורניים באקריל או בלק ג'ל?

חשוב מאוד לעבוד עם חומרים איכותיים ומקוריים בבניית ציפורניים כדי לקבל תוצאה טובה שתחזיק מעמד לאורך זמן,כי בניית ציפורניים אמורה להחזיק מעמד בערך חודש עד למילוי שבו מחדשים את האקריל או הלק ג'ל. דבר נוסף זה השירות, חשוב לבחור במישהי שירותית וקשובה לבקשות שלך.

עיצוב ציפורניים - קישוטים

כיום יש אין ספור סגנונות עיצוב ומגוון רחב של קישוטים ועיצובים בבניית ציפורניים כגון:

עיצוב ציפורניים - בהתאם ללבוש ומצב הרוח

עיצוב הציפורניים מושפע מכל מיני גורמים וניתן להתאים אותו ללבוש או למצב הרוח, בייחוד אם מדובר באירוע חשוב, אם מדובר בראיון עבודה או אירוע משפחתי, בגד בצבע נועז או סולידי יכול להשפיע על בחירת צבעי הציפורן או על הקישוטים הנלווים לעיצוב הציפורניים, חשוב לזכור, שציפורניים יפות ומטופחות מסבות תשומת לב רבה, בנוסף, קישוט הציפורן באמצעות אבני חן וחרוזים מבליט יותר את הציפורניים, ויש לקחת את זה בחשבון ולזכור להתאים את עיצוב הציפורניים לסוג האירוע אליו מתכוונים להגיע, למשל, למסיבה יתאים עיצוב מבריק, צבעוני ונועז יותר מראיון עבודה שלשם עדיף להגיע עם עיצוב סולידי ועדין בציפורניים.
שאלות ותשובות עיצוב ציפורניים
שאלות ותשובות בנושא עיצוב ציפורניים

 שאלות ותשובות בתחום עיצוב הציפורניים פה תוכלי לקבל תשובות בכל הנוגע לבניית ציפורניים. מאז ומתמיד הנשים התגנדרו, אהבו להתייפייף, שאפו להיראות טוב יותר וכל הדרכים

בניית ציפורניים באקריל
בניית ציפורניים באקריל

בניית ציפורניים באקריל יתרונות וחסרונות בניית ציפורניים באקריל –  הוא חומר אשר למעשה עשוי משלושה חומרים : נוזל מונומר החומר השני הוא פולימר החומר השלישי

השאירו פרטים וקבלו 25 אחוז הנחה על הטיפל הראשון!
בניית ציפורניים במחירים הטובים ביותר!
מלאו את הפרטים וקבלו 25 אחוז הנחה על הטיפול הראשון!