בניית ציפורניים במחירים הטובים ביותר!
מלאו את הפרטים וקבלו 25 אחוז הנחה על הטיפול הראשון!

עיצוב ציפורניים

 עיצוב ציפורניים המדריך המלא

עיצוב ציפורניים שלא בכל מקום אפשר לקבל , אז תגיעי אלינו ,

פשוט מאוד ! אנחנו הטובים ביותר בתחום המניקור , אנחנו המובילים

בתחום המניקור , בתחום בניית הציפורניים , בפרט באזור המרכז ,

בניית ציפורניים זה אנחנו .

עיצוב ציפורניים 

עיצוב ובניית ציפורניים 

עיצוב ובניית  ציפורניים היא טכניקה שבאמצעותה מאריכים את הציפורן ומעצבים אותה. עבור אלה שאינן מצליחות לגדל ציפורניים בעצמן, מדובר בפתרון קל וזמין. בניית הציפורן מאפשרת לציפורן הטבעית לגדול עם תמיכה. באופן הזה הציפורן מתחזקת ומתייצבת ויכולה בהמשך להמשיך לגדול מספיק כדי לצאת ולהמשיך לגדול ללא תמיכת הבנייה.

עיצובי ציפורניים קישוטים

עיצוב לציפורניים או בניית ציפורניים באקריל איך זה עובד היום יש הרבה מאוד אפשרויות לבצע בניית ציפורניים האפשרות הראשונה והכי מוכרת עם בניית ציפורניים באקריל אם את רוצה ללמוד עוד את יכולה בעצם לקבל מספר שיטות איך לעבוד עם אקריל איך לעבוד עם ג׳ל ואיך למצוא את כל השיטות הכי מתקדמות והנכונות טווחי המחירים יכולים לנוע בין 200 שקלים עד 300₪ בבניית ציפורניים ויכולים מאוד מאוד משתנה בהתאם למקצועיות ולחומרים שאנחנו עובדים

בניית ציפורניים באקריל

חשוב לעבוד עם חומרים הכי טובים כדי לקבל בעצם תוצאה שהיא טובה ובעיקר מחזיקה לאורך זמן כי בניית ציפורניים זה לא משהו שעושים ביום אלה משהו שמחזיק לתקופה ארוכה של לפחות חודש ולכן חשוב לבדוק שברגע שאת הולכת לבניית הציפורניים תקבלי שירות גם ברמה גבוהה וגם עם חומרים הכי טובים שיש בניית ציפורניים באקריל היא תהליך פשוט ומהיר ולכן חשוב לדעת שאת בוחרת מקום שיוכל לתת לך שירות אורך זמן וברמה הכי טובה.

כיום יש מגוון רחב של עיצובים בבניית ציפורניים לדוגמא :

בניית ציפורניים עם אבני חן  , לכלה , צבעים מיוחדים , נצנצים , חותמת לציפורניים ועוד מגוון רחב של קישוטים .

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובי ציפרוניים כגון:

  • עיצוב על נצנצים על בסיס לק
  • לק מבריק עיצוב מיוחד
  • עיצוב מיוחד לכלה או לאירוע פרטי
  • בניית ציפורניים על אבני חן
  • חותמות לציפורניים מגוון רחב של חותמות על אצבעות
  • שיוף מיוחד על ציפורניים
  • ג'ק לכה
  • קישוטי ציפורניים עם אבנים

תוכלו גם לראות דוגמאות של שנת 2019 קישוטים מיוחדים על ציפורניים , על שיבוץ אבנים מיוחדים תחום בניית ציפרוניים תפס תאוצה ויש מגוון רחב של רעיונות מקורים בתחום , ניתן למצוא קישוטים תוספות אצל בונות ציפורניים מקצועיות בתחום.

עיצוב ציפורניים המלצות

ניתן להשתמש בסגנונות עיצוב באופן חופשי ופתוח. יד הדמיון הטובה הפכה את עיצוב הציפורן לאומנות שימושית. ישנו גם שימוש רב בציור על הציפורניים בעזרת מכחולים עדינים המאפשרים ליצור אומנות בזעיר אנפין על גבי המשטח הציפורן הקטן. סוגי הקישוט הם רבים, וכמעט בלתי מוגבלים, למעט העובדה שמדובר במשטח עבודה קטן. המגוון אף גורם לנשים לא מעטות לא לבחור בעיצוב אחד אלא לעצב כל אחת מהציפורניים הצורה אחרת במקצת.

עיצוב ציפורניים מחירים

את עיצוב הציפורן ניתן להתאים ללבוש או למצב הרוח. לדוגמה, בגד כהה או בהיר, אטום או שקוף יכול להשפיע על בחירת צבעי הציפורן או הקישוטים שיודבקו לה. חשוב לזכור, כי, ציפורניים מטופחות ומקושטות מסבות אליהן תשומת לב רבה. בנוסף, אבזור הציפורן, כגון אבני חן וחרוזים, מעצים עוד יותר את בולטות הציפורניים, ויש להשתמש בו במשורה. מסיבה זו את עיצוב הציפורניים יש להתאים לאירוע אליו מתכוונים להגיע: אין דין ציפורניים המקושטות לכבוד מסיבה נוצצת כדין ציפורניים המעוצבות לצורך ראיון עבודה. למשל, למסיבה יתאים עיצוב מבריק ומרשים, ועומתו, לראיון עבודה יתאים עיצוב סולידי יותר.

בניית ציפורניים באקריל
בניית ציפורניים באקריל

בניית ציפורניים באקריל יתרונות וחסרונות בניית ציפורניים באקריל –  הוא חומר אשר למעשה עשוי משלושה חומרים : נוזל מונומר החומר השני הוא פולימר החומר השלישי

השאירו פרטים וקבלו 25 אחוז הנחה על הטיפל הראשון!
בניית ציפורניים במחירים הטובים ביותר!
מלאו את הפרטים וקבלו 25 אחוז הנחה על הטיפול הראשון!